Hakkımızda

Türkiye'nin radyoloji alanındaki ihtiyaçlarını karşılamada öncülük eden firmamız 1988 yılında faaliyetlerine başlamış, Avrupa'dan Amerika'ya oradan da Asya'ya uzanan şirketler topluluğunun orta doğudaki merkezi konumundadır.

Geniş ve çeşitlendirilmiş ürün yelpazemiz; dijital radyololoji sistemleri, mobil röntgen üniteleri, C-Kol, mamografi, dijital floroskopi masaları, veteriner görüntüleme sistemleri ve ozon jeneratörleri ile 35 yılı aşkın süredir radyoloji alanında hastanelere, kliniklere ve görüntüleme merkezlerine hizmet vermekteyiz.

Sahip olduğumuz bilgi ve deneyimimiz ile müşterilerimize güçlü bir satış sonrası servis desteği sunan firmamız, sağlık sektörüne hizmet vermenin bilinciyle gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerini, kesintisiz olarak 2005 yılından günümüze sertifikalandırmayı başarmış ve bunu güncel tutabilmeyi kendisine ilke edinmiştir.

USX-RAY röntgen A.Ş'nin radyoloji alanındaki faaliyetleri sadece son kullanıcıya verilen hizmetler ile sınırlı olmayıp, yurt dışı paydaşlarına gerçekleştirdiği üretimler ile her geçen gün ihracat hacmini arttırmayı da içermektedir. Firmamız bu yönü ile sektöründe diğer firmalardan ayrışırken görüntüleme sistemlerinin üretimine katkı sunmakta ve ülkemizde bu alanda öncülük etmektedir. Günümüzde USX-RAY Röntgen A.Ş nin ihracat ağını oluşturan ülkeler başlıca; İspanya, Fransa, İtalya, Macaristan ve Kanada'dır. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe, sahada kurulu 3000'i aşkın görüntüleme sistemimiz ile ülke çapında tanınmaktadır.

US-X RAY RÖNTGEN A.Ş. Kalite Politikası

Üretim, montaj, servis ve radyografik görüntüleme sistemlerinin bütün faaliyetlerinde, müşteri talep ve memnuniyetini gözeterek, ISO 9001 ve ISO 13485 kalite sistemlerini uygulayarak ve MDD 93/42/EEC & 2007/47/EC ve AB 2017/745 sayılı regülasyonların düzenleyici kurallarına uyarak ürünlerini ve proseslerini sürekli iyileştirerek, teknolojik gelişmeleri takip ederek, sektöründe ülke liderliğini hedefleyerek, dünya Pazar payını arttırarak, insan sağlığına hizmet verdiğinin bilinci ile müşteri istek ve memnuniyetlerine uygun üretim yapmak ve hizmet vermektir.

ISO 9001 sertifikası, esas olarak müşteri memnuniyetinin ve süreçlerinin iyileştirilmesine dayanan kalite yönetim sisteminin gönüllü bir sertifikasyonudur.

ISO 13485 sertifikası, tıbbi cihaz şirketlerinin geçerli düzenleyici gereklilikleri karşılaması için gönüllü bir kalite yönetim sistemi sertifikasıdır

CE İşareti, tıbbi cihazınızın geçerli AB düzenlemelerine uygun olduğunu gösterir ve ürünlerinizin tüm AB üye devletlerinde ticarileştirilmesini sağlar.

CSA işareti, USX-RAY ihracat ürünlerinin Amerikan ve Kanada standartlarına uygun olduğunu garanti eder.